Hip Hop Kemp 2019

Hip Hop Kemp 2019

HIP HOP KEMP 2019 BEZHOTOVOSTNĚ!

Hip Hop Kemp 2019 bude letos fungovat kompletně bezhotovostně.
Náramek s čipem = klíč pro vstup na festival.
Náramek s čipem = peněženka, se kterou všude na festivalu zaplatíš.

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

NA MÍSTĚ:
 1. Krok 1: Na pokladnách si vyměníš svou vstupenku za festivalový náramek s čipem.
 2. Krok 2: Pokračuješ na „TOP UP stanici“, kde si nabiješ peníze na náramek s čipem. Platit můžeš hotově nebo kartou.
 3. Krok 3: Minimální částka pro nabití je 100,00 Kč.
 4. Krok 4: Zůstatek na čipu se ti ukáže po každém nákupu na displeji u obsluhy.
 5. Krok 5: Pokud ti na čipu po skončení festivalu zbydou peníze, musíš o ně zažádat do 17 dnů po skončení festivalu, tj. do 12. 09. 2019, viz REFUNDACE. Při první transakci na festivalu se ti strhne poplatek 50,00 Kč, ve kterém je zahrnuta aktivace čipu a následná refundace.

Důležité: Po skončení festivalu si schovej náramek s čipem, budeš ho potřebovat pro refundace.

JAK NA TO?
 1. Krok 1: Registruj se na https://hhk.phestio.com a založ si online účet.
  Po založení účtu se přihlásíš, vložíš číslo vstupenky a nahraješ peníze.
 2. Krok 2: Minimální částka pro nabití je 100,00 Kč. Nabít kredit online lze pouze platební kartou. Při první transakci na festivalu se ti strhne poplatek 50,00 Kč, ve kterém je zahrnuta aktivace čipu a následná refundace.
Na festivalu:
 1. Krok 3: Na pokladně si vyměníš svou vstupenku za festivalový náramek s čipem, tvůj předplacený kredit se ti automaticky nahraje na čip.
  Důležité upozornění: Při výměně vstupenky za náramek dávej pozor, aby si svou vstupenku nezaměnil za vstupenku kamaráda či kamarádky. Vyměňuj proto vstupenky vždy jednotlivě.
 2. Krok 4: Zůstatek na účtu se ti ukáže po každém nákupu.
 3. Krok 5: Pokud kredit nabitý předem v průběhu festivalu vyčerpáš, můžeš si další kredit dobít na místě přes svůj online účet platební kartou pomocí chytrého telefonu nebo na „TOP UP stanici“ na festivalu hotově nebo platební kartou.

CUSTOMER SERVICE

V případě potíží s náramkem a čipem v průběhu festivalu se obrať na CUSTOMER SERVICE, který ti je pomůže vyřešit. CUSTOMER SERVICE najdeš vždy u TOP UP stanice.

REFUNDACE

Nabíjel sis na čip na místě kartou nebo hotově a zbylo ti na čipu více jak 30,00 Kč? Zažádej si o vrácení peněz na svůj účet. V případě, že ti zbylo méně jak 30,00 Kč, není možné refundaci uskutečnit.

Důležité: Pro úspěšnou refundaci potřebuješ náramek s čipem.

Jak na to?
 1. Krok 1: Jdi na stránky https://hhk.phestio.com a založ si online účet. Po založení účtu se přihlásíš, vložíš číslo z čipu a zažádáš o vrácení peněz. Peníze ti přijdou na účet nejpozději do 30. 09. 2019.

  Pozn: Vyřízení refundace je podmíněno ověřením údajů poskytnutých návštěvníkem v refundačním formuláři. Návštěvník zodpovídá za poskytnutí pravdivých informací.

  Už máš založený účet, nabíjel sis peníze online před festivalem, ale i na festivalu hotově nebo kartou na TOP UP stanici?

 2. Nemusíš dělat nic. Peníze se ti automaticky vrátí na tvůj účet.

Poslední možný termín pro podání žádosti o refundaci je 12. 09. 2019. Po tomto termínu již není možné o refundace žádat. Peníze ti budou zaslány na účet nejpozději do 30. 09. 2019.

FAQ

Odpovědi na otázky ohledně cashless systému najdeš ZDE.

Přečtěte si pozorně Obchodní podmínky cashless systému a Zásady ochrany soukromí.

Pokud si nenašel odpověď na svou otázku, kontaktuj nás na: info@phestio.com